Strona główna » Płać punktami czyli System Punktów

Płać punktami czyli System PunktówPłać punktami czyli System Punktów

Naszym Klientom oferujemy korzystanie z Systemu Punktów (zwanego dalej Systemem). Jest to rodzaj systemu rabatowego, który polega na zdobywaniu punktów, które można później wykorzystać przy składaniu zamówień w naszym sklepie. Dzięki temu możecie Państwo obniżyć wartość swojego zamówienia płacąc za nie uzyskanymi wcześniej punktami.

System jest uruchamiany automatycznie dla każdego nowo zarejestrowanego Klienta.

Ilość punktów, jakie posiadacie Państwo na swoim koncie można sprawdzić po zalogowaniu się na naszej stronie w ustawieniach konta (Panel Klienta).

Punkty rabatowe nigdy nie wygasają i możecie je Państwo wykorzystać w dowolnym czasie.

Każdy uzyskany przez Państwa punkt w przeliczeniu na wartość kwotową to 2 grosze.

Punkty można uzyskać za dokonane zakupy.
Za każdą wydaną złotówkę otrzymujecie Państwo od nas 1 punkt (z wyłączeniem zakupu produktów w promocji oraz zakupów opłaconych punktami pochodzącymi z Systemu). Punkty za zakupy naliczane są po sfinalizowaniu zakupów. Punkty są zatwierdzane przez obsługę sklepu i mogą być wykorzystane dopiero po zatwierdzeniu. Zatwierdzenie punktów następuje po zaksięgowaniu wpłaty za złożone zamówienie.

Drugi sposób pozyskania punktów to napisanie recenzji o dowolnych produktach z naszej oferty, których zakupu Państwo dokonali. W tym przypadku za każdą zatwierdzoną recenzję produktu oferujemy Państwu 1000 punktów.

Zebrane punkty można wykorzystać podczas realizacji zamówienia. Jeżeli na Państwa koncie znajdują się punkty, to podczas składania zamówienia na stronie koszyka pojawi się okienko z możliwością wybrania zapłaty punktami. W polu ilości punktów należy wpisać, jaką ilość punktów przeznaczacie Państwo na zapłatę za zamówienie. Ilość dostępnych punktów (ogólna ilość punktów, jaką Państwo zebraliście) wyświetla się nad polem do wpisania ilości. Możecie Państwo przeznaczyć na zakupy wszystkie posiadane punkty lub tylko ich część.

Maksymalna ilość punktów, jaką można przeznaczyć jednorazowo na zakupy to 10.000 punktów.

Minimalna ilość punktów na koncie, aby możne je było wykorzystać w zamówieniu to 1500 punktów.

Wartość zamówienia, od jakiej można wykorzystać punkty to 500 zł brutto.

Życzymy owocnego punktowania.

Przejdź do strony głównej

Wyprzedaż ekspozycji

Szczególnie polecamy z naszej oferty

Aktualności

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowościach i promocjach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu