Strona główna » Paki jeździeckie

Paki jeździeckiePaki jeździeckie

Jazdę konną, także w wydaniu hobbistycznym uważamy za jeden z najprzyjemniejszych i najpiękniejszych sportów. Będąc niegdyś w posiadaniu własnego wierzchowca próbowaliśmy znaleźć odpowiednią szafę, czyli tzw. pakę, w której:

1. moglibyśmy pomieścić cały osprzęt jeździecki
2. która zmieściła by się w udostępnionym nam w siodlarni miejscu
3. która nie kosztowałaby majątku

Po długich poszukiwaniach okazało się, że jedynym słusznym rozwiązaniem będzie wykonanie paki tzw. "własnym sumptem". Zaprojektowany i wykonany przez nas mebel okazał się funkcjonalny i wytrzymały, służąc nam przez lata. Stał się on jednocześnie prototypem dla pak jeździeckich, które postanowiliśmy wprowadzić do oferty MANUFAKTURY HOLZ & WOOD, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nie tylko jeźdźców, lecz także rodziców poszukujących odpowiedniego ekwipunku dla swoich małych jeźdźców.


Przejdź do strony głównej

Szczególnie polecamy z naszej oferty

Aktualności

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowościach i promocjach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu